» 
 

Bayhan ve Hanife arasında kıskançlık krizleri başladı

Star TV ekranlarında hafta içi her gün keyifle izlenen evlilik programı Zuhal Topal'la da Bayhan ve Hanife'nin arasında şimdiden kıskançlık söz konusu olmaya başladı.

Geçtiğimiz gün Deniz'in Zuhal Topal'la canlı yayın programında bayılmasının ardından, Hanife'ye talip olarak gelen Popstar Bayhan'ın Deniz ile ilgilendiği görülmüştü. Bu kez ise ekrana Hanife ile çıkan Bayhan, arkadaşı Deniz'in rahatsızlanmasından dolayı ona bir mesaj göndermişti. Hanife ise bu durumu biraz kıskanarak kendisine vakit ayırmadığını iddia etti. Deniz ise geçmiş olsun diye Bayhan'ın mesaj attığını ve Bayhan'ı çok önceden de tanıdığını dile getirdi. Hanife ise Bayhan'ı eskiden beri nasıl tanıdığını söyledi. Deniz, ortak bir arkadaşları olduğunu ve geçmiş dönemlerde bir yerde karşılaştıklarını ifade etti.

Hanife ise kıskançlık krizlerine girerek, Bayhan ile Hanife'nin önceden beri tanışıyor olmasından rahatsızlık duyduğunu hal ve hareketleri ile belirtti. Gülme krizine giren Hanife, Bayhan'ın özellikle mesaj atıp tekrar tekrar sormasını gerekli bulmadığını, Bayhan'ın kendisi ile pek ilgilenmediğini söyledi. Öte yandan Bayhan'ın önceden Deniz ile tanışıyor olmasını kendisine söylememesinden dolayı da bozulduğunu ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *