» 
 

Bayhan'ın aldığı haftalık ücret dudak uçuklatıyor

Katıldığı Popstar yarışması ile bir döneme imzasını atan şarkıcı Bayhan, şimdilerde ise bir evlilik programında yeniden ekranlara geldi. Bayhan'ın evlenme programından aldığı iddia edildiği haftalık ücret ise herkesi şoke etti.

Fox TV ekranlarında keyifle izlenen Zuhal Topal'la programında gündemden düşmeyen gelin adayı Hanife'ye sürpriz bir şekilde aday olarak gelen Bayhan Gürhan, bir dönem jüriliğini Armağan Çağlayan, Ercan Saatçi ve Deniz Seki'nin yaptığı Popstar yarışmasında kendine özgü şarkı söyleme şekli ve stili ile şöhreti yakalamıştı. Şimdilerde Fox TV ekranlarında boy gösteren Bayhan, bir gelin adayına talip olduğunu söyleyerek yeniden izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Gelin adayının da olumlu yanıt vermesi ile Hanife ile tanıma yolunda olan Bayhan hakkında şok iddialar ortaya atıldı. Gizlilik anlaşması yaparak işini sağlama almaya çalışan yapım şirketinin, izdivaç programında ekranlara gelen Bayhan'a haftalık 10 lira verdiği iddia ediliyor.

BayhanGürhan, 1980 14 Mart Adana doğumlu müzisyen ve söz yazarıdır. 2003 yılında jüri koltuğunda Ercan Satçi, Deniz Seki ve armağan Çağlayan'ın oturduğu Popstar yarışması ile adını duyurmuştur. Yarışmanın ardından ise Kısa Veda ve Hayal Edemiyorum adlı albümlerini çıkardı. Birkaç dizide rol alan Bayhan ardından Benim Yolum isimli belgeselde sunuculuk yaptı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *