» 
»
 

Bayram ve Dursun Kağan'ın kaybolması olayında baba İbrahim Taşçı'dan itiraf!

Fov TV ekranlarından takip edilen Kaybolan Çiçekler programı Tokat'ın Reşadiye İlçesinde 400 gün önce kaybolan 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşçı ile 8 yaşındaki Bayram Erol'u arıyor. Baba İbrahim Taşçı'nın gizli aşk itirafının ardından gözlemlenen rahat tavırları, şüpheleri üzerine çekiyor.

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında izlenen Kaybolan Çiçekler programı, kaybolan Bayram Erol ve Dursun Kağan Taşçı'yı arıyor. Kaybolan Çiçekler 2 Şubat bölümünde, 400 gün önce kaybolan 5 yaşındaki Dursun Kağan Taşçı ile 8 yaşındaki Bayram Erol ile ilgili yeni gelişmeler meydana geldi. 5 yaşındaki Dursun Kağan'ın babası İbrahim Taşçı'nın evli bir kadınla ilişkisinin olduğunu çocuklarının kaybolmasından 13 ay geçtikten sonra dile getirmesi tepkileri çekmesine neden oldu. İtirafın ardından da Cumhuriyet Savcısının talimatı doğrultusunda Reşadiye'de 3 ayrı noktada iş makinesi ve polis ekipleri tarafından arama çalışmaları yapıldı. Ancak kayıp çocuklara dair herhangi bir ize rastlanmadı.

Dursun Kağan Taşçı'nın dedesi Dursun Taşçı, kimse ile herhangi bir husumetin olmadığını söyledi. Oğlu İbrahim'in ilişikisi ile iligli kendilerine düşmanlık besleyen birilerinin olup olmadığından da haberi olmadığını söyeleyn dede Taşçı, zor günler geçirdiğini dile getirdi.

Canlı yayına katılan İbrahim Taşçı, yasak aşkın gündeme sık sık gelmesinden rahatsızlık duyduğunu söylese de, art arda bağlanan telefonlardaki isimsiz şahıslar, İbrahim Taşçı'yı suçlayarak, çocukların akıbetinden Taşçı'nın haberi olduğunu ve Taşçı'nın rahat tavırlarının nedeninin de buna bağlı olduğunu ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *