» 
»
 

Bazı BUDO seferleri iptal edildi

Bursa Deniz Otobüsleri'nin BUDO seferlerinden bazıları olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi. İDO da saat 18.45'e kadar Bursa ve Bandırma'ya düzenlenecek deniz otobüsü seferlerinin karşılıklı olarak iptal edildiğini açıkladı.

Bursa Deniz Otobüslerinin resmi internet sitesinden duyurulan açıklamaya göre, olumsuz hava şartlarından dolayı bazı BUDO seferleri iptal edildi. 07.00 Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü-/Sirkeci), 08.00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Bursa(Mudanya), 08.30 Bursa (Mudanya) - İstanbul (Büyükçekmece),09.00 Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci) ve Bursa (Mudanya) - Armutlu (İhlas), 09.30 Armutlu (İhlas) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferleri yapılmayacak.

kötü hava şartlarından dolayı 0.30 İstanbul (Büyükçekmece) - Bursa (Mudanya), 10.45 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - bursa (Mudanya), 11.00 Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 12.30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Bursa (Mudanya) seferleri de gerçekleştirilemeyeceği belirtildi.

Öte yandan İDO da saat 18.45'e kadar Bursa le Bandırma'ya yapılacak deniz otobüsü seferlerinin karşılıklı olarak iptal edildiğini açıkladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *