Beğenmedim özelliği artık Twitter'da

Twitter, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Twitter'in şimdilik iOs kullanıcılarına sunduğu yeni özellik "beğenmedim" tuşu. Yani artık hoşunuza gitmeyen Tweet'leri beğenmedim tuşu ile belirtebiliyorsunuz.

Yıllarca sadece beğendim tuşu olduğu için kullanıcılarının eleştirilerine maruz kalan Twitter, getirdiği pek çok yenilik sonrasında şimdi de "Beğenmedim" tuşunu aktif hale getirdi. Söz konusu olan "I don't like this Tweet" seçeneği ile tweetten hoşlanmadığınızı belirtebilirsiniz. Twitter yeni hamlesi ile kullanıcı sayısını artırmayı hedefliyor gibi görünüyor. Şimdilik beğenmedim hakkını iOs kullanıcıları kullanabiliyor. Ancak bu butonun Android cihaz kullanıcıları için de kısa süre sonra beğenmedim seçeneğinin aktif hale gelmesi için çalışmaların yapıldığı tahmin ediliyor.

Peki Twitter'da beğenmedim tuşunu nasıl kullanabiliriz? Soracak olursanız, tahmin ettiğiniz üzere iOs cihazınızdan Twitter uygulamasını açıp, karşınıza çıkan ve hoşunuza gitmeyen bir tweet gördüğünüzde tweetin hemen sağ üstünde bulunan aşağı doğru olan oka dokunuyorsunuz. Sonrasında ise ortaya çıkan I don't like this Tweet, yani Bu tweet'ten hoşlanmıyorum tuşuna basıyorsunuz. İşte hepsi bu kadar! Bu yeni özelliğin eski sürüm Twitter için değil yeni güncellenmiş Twitter için kullanılabildiğini unutmayınız.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *