» 
 

Behsat Ç efsanesi geri dönüyor! Yeni sezon yayın tarihi belli oldu

Usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, herkesin merakla beklediği Behsat Ç.'nin yeni sezonu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Peki, Behsat Ç.'nin yeni sezon yayın tarihi ne zaman? Bu aralar Adı Efsane dizisinde yer alan Erdal Beşikçioğlu, Behsat Ç.'de yer almayacak mı? Ayrıntılar haberde...

Geçtiğimiz ay Behsat Ç. geri dönüyor mu? soruları hakkında Erdal Beşikçioğlu açıklamalarda bulunmuştu. Erdal Beşikçipğlu, yayınlanacağı kanal ile ilgili görüşmelerin büyük ölçüde sonuçlandığı ve bu konuda herhangi bir pürüz çıkmadığı takdirde Behsat Ç.'nin "Blu TV" olacağını dile getirmişti. Açıklamaların ardından bir süredir herhangi bir açıklamada bulunmayan Erdal beşikçioğlu, Behsat Ç.'nin yeni sezon yayın tarihi ile ilgili açıklama yaptı.

Kanal D ekranlarında yeni başlayacak olan Adı Efsane isimli dizinin başrolünde yer alan Erdal Beşikçioğlu, dizide basketbol koçunu canlandıracak. Bu haberin ardından da hayranlarının kafasında Behsat Ç. iptal mi oldu? soruları dolanmaya başladı.

Beşikçioğu, Behsat Ç.'nin yeni sezonunun 13. bölümden oluşacağını ve yaz aylarında izleyicilerin karşısına çıkacağının haberini verdi. Behsat Ç.'nin yayın tarihi konusunda kesin bir açıklama yapmayan Erdal Beşikçioğlu, Behsat Ç.'nin iptal olmadığını ve yeniden yayınlanacağını müjdeledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *