» 
»
 

Behsat Ç.'nin yazarı sosyal medyada itiraf etti! Tutuklandı

Behsat Ç. kitaplarının yazarı Emrah Serbes, bugün sosyal medya hesabında yaptığı itirafın ardından savcılığa giderek teslim oldu. Serbes, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Emrah Serbes, bugün sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği itirafın sonrasında tutuklandı. Behsat Ç. kitaplarının yazarı olan Emrah Serbes, 22 Eylül tarihinde gerçekleşen ve bir baba ile kızının hayatını kaybettiği trafik kazasını kendisinin yaptığını belirterek, kazanın sorumlusunun kendisi olduğunu ve şok nedeniyle kazayı üstlenemediğini, arkadaşının suçsuz yere cezaevinde olduğunu dile getirdi. Savcılığa gelip teslim olacağını söyleyen Serbes, savcılığa teslim olmasının ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

İzmir-Aydın otobanında 22 Eylül tarihinde 4 NT 5005 plakalı otomobil, Torbalı Kavşağı yakınlarında, 59 yaşındaki Ayhan Özçelik kontrolündeki 35 TV 9335 plakalı otomobille çarpıştı. Kazada sürücü Özçelik ile 16 yaşındaki kızı Zeynep Özçelik yaşamını yitirdi. Anne Nilgün Özçelik ise ağır yaralandı. Olayda 4 NT 5005 plakalı otomobili kullandığını söyleyen Kenan Doğru suçlu bulunarak tutuklandı.

Ünlü yazar Emrah Serbes, bugün sosyal medya hesabından kazayı kendisinin yaptığı ve arkadaşının suçsuz yere cezaevinde olduğunu itiraf etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *