» 
 

Bengü Harbiye Açıkhava'da muhteşem bir konsere imza attı

İlk kez Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosun'da konser veren ünlü şarkıcı Bengü, performansı ve sahne şovu ile adete izleyicilerini mest etti.

Her şarkısı müzik basamaklarında en üst sıralarda yer alan Bengü, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda ilk kez konser verdi. İlk konseri olmasına rağmen profesyonel bir şekilde sahnede performans sergileyen Bengü izleyicilerine adeta bir görsel şölen yaşattı. Sahnede kaldığı süre boyunca sürprizler yapan Bengü, Raissa Vanessa imzalı 3 kostümü ile kendisine hayran bıraktı. Bengü, 12 dansçının eşlik etmesi ile birlikte salsa şovu ve pek çok dansı izleyicilerine sergiledi. Enerjisi ve muhteşem şovları dillerden düşmeyen Bengü'nün sanat camiasından dostları da onu ilk Harbiye Açıkhava konserinde yalnız bırakmadı.

Bengü, konserinde bir önceki gün Elazığ, Şemdinli, Van ve Bitlis'te yaşamını yitiren şehtleri de unutmayarak onlar için alkışlı protesto gerçekleştirdi. Bengü alkışların ardından 10. Yıl Marşı'nı söyleyerek izleyicileri ile duygusal anlar yaşadı. Bengü'nün konserine ünlüler akın etti. İlk Harbiye konserinde onu yalnız bırakmayan İrem Derici, Hakan Akkaya, Ece Seçkin, Çağla Şikel, Samsun Demir ve Erdem Kınay en ön sıralarda Bengü'nün şarkılarına eşlik ettiler.

Bengü'nün çok samimi dostu Hakan Akkaya, onun ile çok eski zamanlardan beri arkadaş olduklarını, bu gecenin Bengü için ne kadar özel birgün olduğunu bildiğini ve Bengü'nün hakkını vereceğini, çünkü onun çok çalıştığını dile getirdi. Çağla Çikel, Bengü'nün konseri için kendisinin de en az onun kadar özendiğini, Harbiye'de sahne alacağı için Bengü adına çok mutlu olduğunu ve onu arkadaşları olarak onu yalnız bırakmayacaklarını ifade etti.

Ece Seçkin, kendisinin de en büyük hayallerinden birisinin Harbiye'de konser vermek olduğunu söyledi. Ozan Doğulu, Bengü ile aralarında sıkı bir bağ olduğunu, İrem Derici ise yanında sevgilisi Lider Şahin ile birlikte iken, Bengü fanclub olarak geldiğini söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *