» 
 

Bengü sahnesinde sürpriz evlenme teklifi

Silivri'de düzenlenen 55. Yoğurt Festivali'nde Bengü sahne aldı ve birbirinden güzel şarkılarını sevenleri ile birlikte seslendirdi. Konser esnasında unutulmaz bir geceye, ünlü şarkıcımız ve seyirciler tanıklık etti.

Bu yıl 55. kez düzenlenen Silivri'nin Yoğurt Festivali'inde birçok katılımcı hem sevilen sanatçı Bengü ile buluşuyor, hem de birbirinden keyifli eğlenceli etkinliklerine katılıyor. Renkli ve keyifli görüntülere tanık olan festivalin hemen ardından sahnelenen ilginç  gösteriler vatandaşların ilgi ve beğenisini topladı.

Festival'in içinde bulunan sahnede öncelik olarak Gencer Savaş ve Orkestrası çıktı. Gencer Savaşın sahneden inmesinin hemen ardından Yunan Musical Horizons Orkestrası ve Ahenk Sanat Kulübü sahnede yerini aldı. Festivalin açılışını vermek için sahneye çıkan Bengü, yaza damgasını vuran bütün şarkılarını konserde bulunan sevenleri ile hep bir ağızdan seslendirdi.

Ünlü pop şarkıcı Bengü, konser esnasında kısa bir ara verdi ve önceden ayarlanmış olan çifti sahneye davet etti. Bengü'nün büyük hayranı, Silivri halkının önünde sevgilisine evlilik teklifinde bulundu. Genç çiftin heyecanlı anlarına tanık olan Bengü, mutluluklar diledi ve şarkılarını tüm sevenlere hitaben söyledi.

Silivri'nin Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı da sahneye davet eden ünlü ve güzel sanatçımız Bengü, Belediye Başkanı Işıklar tarafından ikram edilen yoğurdun tadına bakmayı ihmal etmedi. Silivri’de olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Bengü, konserin devamında hem kendi Hit şarkılarından hem de herkesin bildiği popüler şarkılardan oluşan repertuvarıyla Silivri’yi eğlendirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *