Benzersiz filmi baharda vizyona girecek

Sinemada farklı bir tarz arayanlar için Benzersiz yakında vizyona girecek. Filmin adı gibi benzersiz olduğu belirtiliyor.

2015'te çekimleri tamamlanan Benzersiz bu yıl içinde prodüksiyon aşamasını da tamamladı ve çok yakında vizyona girmeye hazırlanıyor. Yerli sinemada aynı tarzda filmleri izlemekten sıkılanlar için bir alternatif olacağı belirtilen Benzersiz filminde başrolde Cemal Hünal ve oyuncular Ekin Türkmen, Ruhi Sarı, Ebru Sarıtaş, Selahattin Taşdöğen, Yakup Yavru, Murat Parasayar, Haldun Boysan ve Nilüfer Aydan yer alıyor.

Lal Sanat Yapımcılığın yeni filminde Benzersiz adı gibi olmayı amaçlıyor ve ülkemizdeki sinema filmlerinde çok işlenmeyen kara mizah türünü gerilim ile harmanlıyor. Benzersiz ilk teaserı ile filmin ipuçlarını seyircilere sunarken, filmde kullanılan araç ve mobilyaların özel olarak film için yapılmış olması oldukça dikkat çekti.

Benzersiz filminin konusu:
Anadolu'nun bir şehrinde kendi halinde eczacılık yapan ve ailesiyle birlikte yaşayan Cemal Hünal, bir gece nöbetçiyken talihsiz bir olayla karşılaşır. Hem kendi benliğini hem de geçmişini bu olay sonrasında sorgulamaya başlayan Cemal, hem kendisi hem de çevresi için sancılı geçecek bir sürece girer.

2017'nin bahar döneminde vizyona girmesi beklenen Benzersiz gizem ve gerilim seven izleyicilerin oldukça ilgisini çekeceğe benziyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *