» 
 

Beren Saat protesto edilince Kenan Doğulu yakın koruma tuttu

Geçtiğimiz akşam eşine yapılan protestolardan sonra endişeye kapılan Kenan Doğulu, Beren Saat için özel koruma tutmaya karar verdi. Protesto gösterilerinde bir grubun "Beren Saat'e inat teröre hayır" sloganları atması ünlü şarkıcıyı harekete geçirdi.

Oyuncu Beren Saat HDP ile ilgili Twitter ve Instagram üzerinden gönderdiği mesajlar yüzünden oldukça fazla eleştirilmiş hatta kayınvalidesi ile bu yüzden arasının açıldığı yönünde haberler çıkmıştı.

Tüm yurtta artan terör olayları nedeniyle Türkiye çapında halk protestoları pop şarkıcısı Kenan Doğulu ve oyuncu eşi Beren Saat’e de yansıdı. Protestocu bir grup Aşk-ı Memnu dizisinin çekildiği villanın önüne gelerek "Beren Saat'e inat teröre hayır" sloganları atınca Kenan Doğulu endişeye kapıldı ve harekete geçti.

HDP’ye oy verdiğini her fırsatta sosyal medya üzerinden duyuran Beren Saat’i son terör olayları yüzünden protesto eden öfkeli kalabalık, daha sonra olaysız dağıldı.  Hem kendisi hem de eşine duyulan öfkeden dolayı korkuya kapılan çift setlere de özel güvenlik önlemi istedi. Sosyal medya üzerinden de tehdit aldığı iddia edilen çift bunların tespiti için savcılığa suç duyurusunda bulacağını duyurdu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *