» 
 

Beren Saat ve Barış Arduç aynı dizide rol alacak iddiası

Eylül ayında televizyon kanallarının yepyeni dizilere imza atmasının beklendiği bir dönemde, Beren Saat'in baş rolünü oynayacağı ve 1960'lı yıllarda geçen Gazino adlı dizide partneri olarak anlaşılan oyuncunun Barış Arduç olacağı belirtildi.

Kenan Doğulu ile büyük aşk yaşayan başarılı oyuncu Beren Saat, yeni sezona bomba gibi bir diziyle girmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda ‘Gazino’ adlı diziyle ekranlarda olacak olan Beren Saat hakkında en çok merak edilen konu ise, yayınlanacak olan dizide eşlik edecek olan partnerinin kim olacağıydı. Alınan bilgilere göre, Beren Saat’e yeni dönemde eşlik edecek oyuncu Barış Arduç olacak.
Dizilerin final yapması yada sezon finaline girmeleriyle birlikte, yen dönemde başlayacak olan diziler herkes tarafından merakla beklenirken, Beren Saat ve Barış Arduç ikilisinin nasıl bir projeyle hayranlarının karşısında olacağı merakla bekleniyor. 

Tren adlı bir film projesinde İlker Kaleli ile başrol oynaması beklenirken anlaşma sağlanamadığı için vazgeçilen filmin ardından, , Kerem Deren ve Pınar Bulut’un senaryosunu yazdığı ‘Gazino’ adlı dizisinde rol alacak. Kitaptan esinlenerek beyaz perdeye aktarılacak olan ‘Kürk Mantolu Madonna’ adlı sinema filminde oynaması gündeme gelen ancak bu rolü Fransız oyuncu Marion Cotillard’a kaptırdıktan sonra, yine benzer bir projeyle yani bir dönem dizisi ile sevenlerini karşılayacak.

Birçok oyuncuyla görüşme yaptıktan sonra Barış Arduç’ta karar kılan film ekibin ünlü yıldızla anlaşma aşamasında olduğu belirtildi. Barış Arduç eğer film ekibinin teklifini kabul ederse Beren Saat ile başrolü paylaşacağı dizi Eylül ayında dizi severlerle buluşacak.

Öte yandan 1960’lı yılların konu edileceği Gazino adlı dizi için Merve Boluğur’la da anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Beren Saat’in daha önce rol aldığı Fatmagül’ün suçu ne ve Aşk-ı Memnu dizilerinde göstermiş olduğu başarılı performanstan sonra uzun bir mola vermesinin ardından Gazino adlı dönem dizisinde nasıl bir rol oynayacağı çok merak ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *