» 
»
 

Beşiktaş, Fenerbahçeli oyuncu Caner Erkin'in adını anıyor

İnter yönetimi Caner'i kiralık olarak vermeyi düşünüyor. Caner Erkin'in İnter'e transferinin gerçekleşmemesi ihtimalinde Beşiktaş'ın harekete geçeceği ifade ediliyor.

Milli futbolcu ve Fenerbahçe takımında sol bek oyunsu olan Caner Erkin'in kötü performansı  A Milli Futbol Takımı EURO 2016' da gözler önüne geldi. Bu durum İnterli yöneticilerin kafasını bir hayli karıştırdı ve soru işaretleri oluşturdu. Yöneticiler bu kafa karıştıran konu üzerinde sıkı bir çalışma başlattı.

Gökhan Gönül'den sonra Fenerbahçe takımından yolunu ayıracak olan sol bek oyuncusu Caner Erkin'in adı Beşiktaş'la sıkça anılıyor. Beşiktaşlı yöneticiler Caner Erkin'i yakın kadrajdan ilgileniyor ve takip ediyor. Inter'e transferinin gerçekleşmeyeceği anda Beşiktaşlıların harekete geçeceği ifadeleri dönüyor. Fotomaç'tan alınan habere göre Caner Erkin'le 3 yıllık bir anlaşma yapan İnter'in Milli oyuncu ve sol bek'i olan Caner Erkin'i oyunlara çıkartmadan kiraya vereceğini ve Cristian Ansaldi'yi transfer edeceği söylemleri ile birlikte ciddi dedikoduları dönüyordu. Söylenen dedikodular gerçek çıktı. İnter Caner Erkin'in yerine transfer ettiği oyuncu, Anseldi için 3 milyon euroyu Genoa'ya verdi. İnterin yapmış olduğı yeni sol bek transferi ile milli oyuncu olan Caner Erkin'in takımdaki geleceği belirsizliğe neden oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *