» 
»
 

Beşiktaş şehitleri için Nazlı Çelik'in yaptığı konuşma yürekleri dağladı

Star Ana Haber'in spikeri Nazlı Çelik'in, geçtiğimiz akşam Beşiktaş'ta meydana gelen hain saldırıyı sunarken yaptığı konuşma, tüm Türkiye'nin yüreğine dokundu. Çelik, haberi sunarken gözleri doldu.

Star Ana Haber'in ünlü spikeri Nazlı Çelik, yaptığı yayın ile birlikte tüm Türkiye'yi bir kez daha yasa boğdu. Geçtğimiz akşam Beşiktaş Vodofone Arena'daki hain saldırıyı anlatan Nazlı Çelik, yayın esnasında konuşmakta güçlük çekti ve gözleri doldu. Çelik'in haber sırasında yaptığı konuşma ise Türkiye'yi derinden etkiledi.

İşte Nazlı Çelik'in yürekleri dağlayan konuşması:

Pek çok kelime kullandık efendim. "Sinsice" dedik. "Haince" dedik. Yetmedi "Kahpece" dedik. Kelimeler bitince ise "Sözün bittiği yer" dedik. Sözler bitti ancak terör laneti bitmek bilmedi. Tek bir şehit için, yeri göğü yıkardık bir zamanlar. Şimdi ise nefesleri tutarak rakamı bekliyoruz. Onlarcaya öyle alıştık ki! Aslında alışmak zorunda bırakıldık.

38 şehit! Hani bilgi olsun diye, 30 polis ve 8 sivil diyoruz. Ancak fark eder mi? Sivil de canımızdı, polis de... Sivil de evinin yolundaydı, polis de... Ailelerine hatta, çocuklarına gidecekti onlar. Hergün, her birimizin yaptığı gibi... Bu ülke 30 yıldır bu bela ile uğraşıyor. 30 yıldır bu ateşin düşmediği ne şehir kaldı ne de kasaba. Edirne'den Hakkâri'ye 81 ilinin tamamında şehit, şehitlik var.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *