» 
»
 

Beşiktaş transferi, Gökhan Gönül için imza töreni düzenlenecek

Beşiktaş transferler konusunda hareketli anlara şahit oluyor. Beşiktaş, şampiyonluğu yaşadığı kadrosuna gerekli takviyelerde bulunup kuvvetlendirmek istiyor. Beşiktaş'ın transfer sezonunda ilgilendiği oyuncular?

Beşiktaş Kulübü transfer sezonunda derinlemesine bir kadro ile çalışmak için planlar yapıyor. Beşiktaş gerçekleştirdiği transferlerde on yıllarda kazandığı ve devam ettirdiği başarı politikasının devamını istiyor. Beşiktaş transfer haberlerinden son gelişmeler…

Beşiktaş kulübünün, Gökhan Gönül Fenerbahçe ile sözleşmesi sona ermesi ile ilk resmi açıklamasını yaptı.  İlk resmi açıklama olarak Gökhan Gönül’ün transferi ile ilgili görüşmelerin başlamış olduğunu bildirdi.
Aylar önce Ahmet Bulut isimli menajerinin aracılığıyla Beşiktaş Kulübü ile ön protokolü imzalayan Gökhan Gönül daha sonrasında kendisinin de İstanbul’a gelerek imzayı attığı ve transfer mevzusu tam anlamı ile resmiyete geçmiş oldu. Siyah Beyaz takım milli sağ bek oyuncusu için ilerleyen zamanlarda imza töreninin gerçekleştirileceğini bildirdi.

Beşiktaş takımının şampiyon olmasında büyük katkı sağlayan önemli isimlerden biri Jose Sosa, eski takımını ziyarete gitti. Bu ziyaret çok göze battı ve Sosa’nın Arjantin’e geri döneceği dedikodularına sebep oldu. Sosa’nın menajerinin bu dedikodulara verdiği cevap Sosa’nın Beşiktaş Kulübü ile 2 yıl daha sözleşmesinin olduğunu ve de Sosa’nın 6 milyon dolar kazanacağını açıkladı. Bu sebeple transferin imkânsız olduğunu söyledi.

Beşiktaş Kolarov için sol bek transfer listesinde en başta tutulan isim in Aleksandar Kolarov olduğunu belirtti. Yıldız oyuncu Aleksandar Kolarov'a için alınacak kararları bekleyen Beşiktaş, Temmuz’un ilk haftasında transfer için Başlat butonuna basacaklarını basına aktardı.

Beşiktaş Başkanı Orman, Wes Ham United’in Gökhan Töre’ye teklifin olduğunu onayladı. Ancak Wes Ham United Gökhan Töre’yi kiralık olarak istediğini açıkladı. Başkan Orman, bizim öyle bir politikamız yok, Gökhanı kiralık olarak kimselere veremem dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *