» 
»
 

Beşiktaş'dan yeni transfer İspanyol kaleci Fabricio geldi!

Beşiktaş, Fabricio Agosto'nın sakatlığı sebebiyle geçen sezon hiç oyuna çıkamaması nedeniyle transfer ettiği gerekçesi ortalığı karıştırdı. Taraftarlar Sosyal medyadan yapılan yorumlarda İspanyol kalecinin transferini kabul etmediklerini söyledi.

Geçen sezonun yarılarında büyük beklentiler ve umutlarla tansfer edilen kaleci Denys Boyko'nun beklentilerin altında sergilediği performansı üzerine Beşiktaş yönetimi yeni kaleci arayışlarına girdi. Ukraynalı Boyko Kara Kartalla çıktığı 5 maçta kalede 7 gol gördü. PAOK'un Ukraynalı kale bekçisi ile ilgilendiği gözlerden kaçmamıştı.

Boyko'nun transerinin yapılmasından hemen sonra İspanyol Fabricio Agosto Ramirez kadroya katılacak. Beşiktaş yönetiminin yeni kalecisi olarak, Fabricio Agosto Ramirez ile anlaştığı ve kadroya katılacagı  ortaya çıkınca taraftarlar tarafından büyük ses getirdi.

İspanya takımı olan Deportivo La Coruna ile sözleşmesi son bulan 28 yaşında olan file bekçisi Fabricio Agosto Ramirez ile ilgili sosyal medyadan çok fazla sayıda mesajlar gönderidi ve yorumlar yapıldı. Bu kadar tartışmlara konu olmasaının sebebi Fabricio'nun sakatlığı. Kronik sakatlığı olan Fabricio'nun ön çağraz bağlarının kopması nedeni ile geçen sezon forma konusunda şanslı olamayan 28 yaşındaki kalecinin Temmuz sonuna kadar sakatlığının sürdüğü belirtiliyor. 23 Mayıs 2015 tarihinde son olarak Barcelona ile 2-2 beraberlikte son bulan maçın müzadelesinde Deportivo'nun kale bekçiliğini yapmıştı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *