» 
»
 

Beşiktaş'ın Manchester Cityli Kolarov'u alma girişimleri

Beşiktaş, Manchester City'nin gözdesi olan bonservisini bedel karşılığı olmadan alırsa sol beke imza parası ödemeyecek. Aksi halde Beşiktaşlılar başarılı yıldız futbolcuya uzun süreli sözleşme ve de yıllık 2 milyon Euro'luk bir teklifinde bulunacak.

Beşiktaş yönetimi tarafından sol bek transfer listesinde en başta tutulan isim Aleksandar Kolarov oldu. Beşiktaşlılar Aleksandar Kolarov'u almak için her yola başvurdular. Yeni bir görev dağılımı yapıldı ve bu dağılımdan sonra Sırp oyuncunun üzerinde daha çok yoğunlaşıp yakın takibe alındı.Transferi kolay olmayan oyuncu için her yol deneniyor. Transfer içinde açeleci davranmadıklarını açıklayan Umut Güner önlerinde daha bir ayın olduğunu ve bu süre zarfında ihtiyaç olan tüm takviyeleri yapıcaklarını belirtti.

Transfer komitesi olan Umut Güner ve diğer bir komite üyesi olan Emre Kocadağ ile yürütülecek olan transfer çalışmalarında Kolarov’u almayı arzulayan yönetim iki ayrı ihtimali göz önünde bulunduruyor. Beşiktaş’ın elinde bonservisi olur ise Aleksandar Kolarov’a imza parası verilerek oyuncunun yıllık ücretini takımın iç dengelerine göre ayarlamaların yapılacağını belirttiler.

Beşiktaş, bonservisini bedelsiz almaz ise Manchester City ile 2 yıl daha sözleşmesi süren Kolarov’u almak için uzun süreli kontrat yapılmaya çalışılacak. İngiliz kulübünden vergiler dâhilinde 4 milyon Euro alan Sırp oyuncuya Beşiktaş’ın net olarak en az 2 milyon Euro teklifinde bulunulması beklentiler arasında yer alıyor. Yıldız oyuncu Aleksandar Kolarov'a ile ilgili kararları bekleyen siyah beyazlıların, Temmuzun ilk haftasında transfer için Start düğmesine basacaklarını basına aktardı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *