» 
»
 

Beşiktaşın yeni transferi Gökhan Gönül için Arena'da imza töreni

Beşiktaş kulübü, Gökhan Gönül için basının önünde imzalı bir tören düzenleneceğini açıklamıştı. Bu çok ses getiren imza töreni 13 Temmuz Çarşamba Günü saat 12.00'de yeni yapılan Kartal Yuvası Vodafone Arena'da bulunan basın merkezinde gerçekleşecek.

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Gökhan Gönül ilk resmi açıklamasını yaptı. Aylar önce Ahmet Bulut ismindeki menajeri ön protokolü imzaladı. Gökhan Gönül'de daha sonra kendisinin de İstanbul’a gelerek imzayı attı ve transfer mevzusu tam anlamı ile resmiyete geçmiş oldu. Türk futbolcuların en iyisi olan sağ beki, A milli Futbol Takımımızın parlayan yıldız ismi Gökhan Gönül, artık kendisini siyah-beyaz renklere sahip olan takımımıza kendisini bağladı ve basın önünde resmi bir şekilde sözleşmesini imzaladı.

Atılan bu  imza, kağıtlara değil ciddi bir taraftar ruhuna sahip olan insanların kalbine atıldı. Yetenek ve sıra dışı oyunculuktan önce karakterin ve sevginin öne çıktığı bu camiamızda kariyerine çok iyi bir şekilde devam edecek olan Gökhan Gönül, siyah-beyaz forması ile uzun yıllar bizlere sahalarda hizmet edecek. Büyük yıldızımız Gökhan Gönül'ün çok konuşulan ve merakla beklenen imza töreni, 13 Temmuz Çarşamba Günü saat 12.00'de yeni yapılan Kartal Yuvası Vodafone Arena'da bulunan basın merkezinde gerçekleşecek. Tüm siyah-beyaz camiasının sevgi ve samimiyetle kucakladığı Gökhan Gönül Kartal yuvasına hoş geldi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *