» 
 

Beyaz Öztürk tatil için dağlara demir attı!

Beyat Öztürk, Beyaz Show'un sezon finalinden sonra tatile çıktı. Teknesi ile denizin maviliklerinde tur yaparken bir dağa demir attı. Ünlü şovmen, dağda tek başına keçi severken görüntülendi.

Beyaz Öztürk, yayınladığı şov programı olan Beyaz Show'un sezon finale girmesi ile birlikte nefes almaya ve dinlenmeye ihtiyaç duydu. Yeni yayın dönemi başlamadan öncede Muğla'nın Marmaris tatil ilçesinde izdivaya çekilen Öztürk kameralara yakalandı...

Teknesi ile koy koy gezen ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, gezinti esnasında dikkatini çeken bir koya demir attı. Demir attığı koyda vakit geçirmeye başladığı esnada dağ eteklerinde bir kaç tane keçi ile karşılaştı ve soluğu yanlarında aldı. Ünlü şovmen keçileri sevmek istese de, Öztürk'ün karaya ayak basması ile tepelere doğru kaçan keçiler objektiflere yansıdı.

Gün içinde hiç denize girmeyen 47 yaşındaki ünlü şovmen, her nereye giderse gitsin Kızım adını verdiği Jack Russel teriyer cinsindeki köpeği ile vakit geçiriyor. Bu tatilinde de ona eşlik eden, yalnız bırakmayan sadık dostu Kızım ile keyifli ve sakin dakikalar geçiriyor.

Beyazıt Öztürk, herkes tarafından kullanılan kısaltılmış ismi Beyaz olarak bilinen, anne tarafından Gürcü, baba tarafından ise Türk olan sunucu, şovmen, televizyon ve radyo programcısı, şarkıcı, oyuncu. Birçok alanda ismini tanıtmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *