» 
»
 

Bilal Türkarslan’dan gelen 800 ton altınla ilgili son dakika itirafı!

Müge Anlı ile Tatlı ekibinin günlerce yaptığı yayın sonrasında bulunan Bilal Türkarslan, 8 Haziran tarihli yayında ortada dolaşan 800 ton altınla ilgili önemli itiraflarda bulundu. İşte ayrıntılar…

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 26 Mayıs 2017 Cumartesi günü eşinin yanından maskeli kişiler tarafından kaçırıldığı iddia edilen Bilal Türkaslan’ın kaçırılmasının altındaki gerçekleri gün yüzüne çıkarıyor.

Canlı yayına konuk olarak alınan Türkaslan dünkü (7 Haziran) yayında önemli itiraflarda bulunacağını ifade ederek tüm gözleri üzerine çevirmişti. Bugün (8 Haziran) yeniden yayına konuk olarak alınan Türkaslan, Müge Anlı’ya bir mektup vererek bunu kendisinden okumasını istedi.

Mektupta öncelikle yalan söylediği için özür dileyen Türkaslan kimseden para almadığını, altın işleri ile uğraşan kişilerin kendisi olmadığını, kaçırıldığı süreçte kendisini kaçıranların ailesi ile kendisini tehdit ederek para aldığını söylemesini istedikleri için bu şekilde konuştuğunu aktardı. Bilal Bey, 800 ton altın yalanının ilk olarak Sinan’dan çıktığını ve kendisinin bu işe hiç bulaşmadığını söyledi.

Sinan ve Şahin'in Bilal altın buldu diye söylenti yayarak bazı kişilerde para almalarından dolayı kaçırıldığını anlatan Bilal Türkaslan, iddiasına göre alıkonduğu süreçte ailesine zarar verileceği yönünde tehdit edilerek birtakım itiraflarda bulunduğu video çekildiğini söyledi.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *