» 
»
 

Bingöl'de çatışma çıktı

Alınan son dakika bilgilerine göre, Bilgöl'ün Genç İlçesinin Yeniyazı köyünde güvenlik güçleri ile bölücü terör örgütü üyesi teröristler arasında çatışma çıktı. Çatışmada 1 asker şehit oldu ve 1 asker ise yaralandı.

Bingöl'ün Genç İlçesinin Yeniyazı köyünde güvenlik güçleri ile bölücü terör örgütü üyesi teröristler arasında çıkan çatışmada 1 asker şehit oldu, 1 asker yaralandı. Alınan bilgilere göre, terör örgütü üyesi teröristlerin bir önceki gün eş zamanlı olarak saldırı düzenlediği Genç İlçesine bağlı olan Yeniyazı köyüne güvenlik güçleri operasyon düzenledi. Operasyonun ardından teröristler ile güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı. Çatışmada 1 asker şehit oldu ve 1 asker ise yaralandı.

Yaralanan asker olay yerine gelen ambulans ile bölgeye en yakın İlçe Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralı askerin durumu ile ilgili henüz bir bilgi verilmedi. Ancak bölgede Kobra helikopter destekli geniş çaplı operasyonların devam ettiği ve çatışmaların sürdüğü bilgisi alındı. Ayrıntılar gelmeye devam edecek...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *