» 
»
 

Bir aydır kayıp olan 17 yaşındaki Emre Keskin'den kötü haber!

Afyonkarahisar'da yaklaşık bir ay öne kaybolan ve kendisinden haber alınamayan 17 yaşındaki Yunus Emre Kesgin'e ait olduğu düşünülen erkek cesedi bulundu. Olay ile ilgili 4 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanların sayısının artacağı belirtildi.

Afyonkarahisar'ın merkezine bağlı olan Erkmen Beldesi'nde DSİ'ye ait gölet inşaatında yürütülen arazideki yol çalışmaları esnasında çalışan bir işçi, dün akşam saatlerinde yolun yakınında çürümek üzere olan bir erkek cesedi buldu. Alınan ihbarlar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri cesedin genç bir erkeğe ait olduğunu belirledi. Ancak cesedin üzerinden kimlik çıkmamasına rağmen cesedin yaklaşık bir ay önce kaybolan Emre Keskin'e ait olduğu konusunda şüpheler var.

Polis cesedi bulduktan sonra, 25 gün önce Afyonkarahisar'da kaybolan Yunus Emre Keskin'in ailesi ile irtibata geçti. Yol kenarında bulunan neredeyse çürümeye yüz tutan erkek cesedi Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı. Daha sonra yapılan ön otopsinin ardından kimlik tespiti için Emre Keskin'in bie yakını morga gelerek erkek cesedini inceledi. Cesedin 17 yaşındaki Y. Emre Keskin'e ait olduğu düşünülürken, cesede yapılan otopsiye göre kişinin göğüsünde ve karnında çok sayıda bıçak yaralarının da olduğunun ve ölmeden önce dövüldüğünün fark edildiği açıklandı.

Nuray Tanrıver, 25 gün önce kaybolan oğlu Emre için afiş bastırmış, oğlunun ilk gün eve gelmemesinin ardından emniyete başvuruda bulunmuştu. Çocuk Şube Müdürlüğü'nün Yunus Emre Keskin için çalışma içerisinde olduğunu belirten acılı anne savcılığın oğlunun cep telefonunu takibe alarak onun cep telefonu sinyallerinin takipte olduğunu söyledi.

Afyonkarahisar Kent Ormanı ve Erkmen Beldesi'nde eğitimli köpekler ile de iz takibi ile bir süre çalışmalar yapıldığını ancak telefon sinyallerinin kesilmesinin ardından arama çalışmalarının da sonlandırıldığını ifade etti. Anne Tanrıver, oğlunun cinayete kurban gittiğini ve bunu yapan suçluların bir an önce yakalanmasını dilediğini söyledi.

Acılı kadın, cesedi incelemeye kendi kardeşinin gittiğini ve o cesedin yüzde seksen veya doksan ihtimal ile oğluna ait olduğunu düşündüğünü söyledi. Cesedin üzerinden bir de telefon bulunduğunu, cesedin tam otopsi raporunun sonucuna göre eğer oğlu ise şayet kanının asla yerde kalmayacağını söyledi.

Olay ile ilgili yapılan soruşturmalar kapsamında 4 kişi gözaltında. Dün geceden bu yana cinayeti işledikleri şüphesi ile gözaltına alınan 4 kişinin sayısının daha da artabileceği belirtiliyor. Yunus Emre'nin telefon kayıtları da incelemeye alınıyor. Ayrıca telefon sinyallerinin kaybolduğu bölgelerde güvenlik kameraları ile incelemeler başlatıldı. Yunus Emre'nin kaybolmadan yaklaşık bir hafta önce bir düğünde 6 kişi ile tartıştığını anne Tanrıver söylüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *