» 
 

Birce Akalay Sarp Levendoğlu'ndan boşanmaktan vazgeçti

Güzel oyuncu Birce Akalay'ın, kendisini aldattığı iddia edilen oyuncu Sarp Levendoğlu ile evliliklerine bir şans daha vermek istediği ve boşanmaktan vazgeçtiği öğrenildi.

Birce akalay ile Sarp Levendoğlu'nun ihanet ve boşanma iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Ancak, boşanmak için avukatlarına vekalet veren Birce Akalt ile Sarp Levendoğlu cephesinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Güzel oyuncu Birce Akalay'ın, evliliklerine bir şans daha vererek boşanmaktan vazgeçtiği belirtildi.

Başrollerini birlikte paylaştıkları Küçük ağa dizisi setinde başlayan büyük aşk, yine birlikte rol aldıkları Deliormanlı filmi setinde bitmişti. Ancak çiftin evlilikleri için yeni bir umut ışığı doğdu. Derya Şensoy ile birlikte Deliormanlı setinde geçen yaz yakınlaştıkları ve Datça'da aşk yaşadıkları iddia edilen Sarp Levendoğlu, boşanma davasını eşinin açması için bekleme kararı aldı.

Öncesinde de boşanmanın eşiğinden dönen çiftten Akalay, sosyal medya üzerinden eşinin fotoğraflarını ve koluna eşinin ismini yazdırdığı dövmesini sildirmesine rağmen, boşanma için gereken dilekçeyi işleme koydurmadı. Boşanma protokolüne de yanaşmayan Akalay'ın bu hamlesi Levendoğlu'nu da şaşkına çevirdi. Konu ile ilişkin açıklama yapmayan çiftin, birbirlerine henüz kapıyı tamamen kapatmadıkları görüldü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *