» 
 

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un Siyah Beyaz Aşk dizisinin konusu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Siyah Beyaz Aşk dizisinin başrollerinde Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol yer alacak. Siyah Beyaz Aşk dizisinin konusu ne olacak? Dizi ne zaman başlıyor? İşte detaylar...

Kanal D ekranlarının iddialı dizilerinden biri olmaya hazırlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinin ilk bölüm fragmanları Başrollerinde Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Siyah Beyaz Aşk dizisinde sımsıcak bir aşk hikayesi konu alınıyor. Peki, Siyah Beyaz Aşk ne zaman başlıyor?

D Productions imzalı Kanal D ekranlarının yeni dizisi Siyah Beyaz Aşk için geri sayım başladı. Başrollerinde Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, Mehmet Uzuner ve Arzu Gamze Kılınç gibi sevilen oyuncuların yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Yasin Uslu bulunuyor ve senaryosu ise Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat'ın kaleminden çıkıyor.

SİYAH BEYAZ AŞK DİZİSİNİN KONUSU

Ferhat, sevmeyi unutmuş ama gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen biridir. Aslı ise yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış bir doktordur. Ferhat ile Aslı'nın yolları kesişecektir ve Ferhat'ın kararmış kalbine Aslı çiçek açtırmaya düşecektir. Can alan el, hayat veren elle buluşur ve aşk en olmazı bile oldurur. Siyahla beyaz kadar birbirinden zıt iki insan...

Ferhat peşine düştüğü adamı yaşatmak için doktor arar ve karşısına Aslı çıkar. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adamı iyileştirmeye çalışacaktır. O sırada ise görmemesi gereken bazı şeyler görür. Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında katil olduğuna tanıklık eder. Aslı iyice kapana sıkışmıştır. Namık, Aslı'nın ölüm fermanını imzalar.

Ferhat tam Aslı'yı öldüreceği sırada ona bir şans tanır ve bu şans her ikisinin de hayatını değiştirecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *