» 
 

Birkan Sokullu kimdir? İşte yakışıklı oyuncunun hayatı, sevgilisi

Televizyon dizileri genç isimlerin ününe ün katmaya devam ederken, yeni dizi Hayat Şarkısı ile hayat bulan Birkan Sokullu kimdir merak edilir oldu. İşte yakışıklı Birkan Sokullu sevgilisi, hayatı ve filmografisi ve hakkında merak edilen haberler.

Son dönemde isimlerini dizilerle duyuran yakışıklı oyuncular kervanına Birkan Sokullu da katıldı. Trend olan Birkan Sokullu kimdir ve hakkında merak edilenleri sizler içind derledik.

Birkan Sokullu 1985 İstanbul doğumlubir oyuncu. Radyo TV Programcılığı bölümünü Maltepe Üniversitesi’nde bitiren ünlü oyuncunun ayrıca 10 yıllık profesyonel basketbolculuğu da bulunuyor. 2003 yılında, ‘Best Model Of Turkey yarışmasında 3. olan Sokullu, oynadığı dizilerle de adını tüm Türkiye’ye duyurmuş durumda. Özellikle son olarak oynamakta olduğu Hayat Şarkısı dizisinde oldukça dikkat çekiyor.

Birkan Sokullu Aslı Enver ile 13 Temmuz 2012 yılında başlayan evliliğini 26 Ağustos 2015 tarihinde bitirdikten sonra yapılan açıklamalarda boşanma davasının "şiddetli geçimsizlik nedeniyle evliliğin temelden sarsıldığı, ayrıca son dönemde karşılıklı fikir uyuşmazlığı yaşadıkları" gerekçesiyle açıldığı ve böylesinin her ikisi için de daha iyi olduğu belirtilmişti.

 

Birkan Sokullu Berrak Tüzünataç birlikteliği yaklaşık 4 aydır devam ederken, çift önceki gün ilk kez sosyal medya üzerinden fotoğraf paylaşarak birlikteliklerini duyurmuş oldu. Geçtiğimiz günlerde alışverişte yakalan Sokullu Tüzünataç çifti mutfak alışverişinin ardından sahilde dolaşmış ardından da evlerine dönmüştü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *