» 
 

BiTaksi BKM Express'li kadınlara 8 Mart'ta 1 TL olacak

Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen kampanya kapsamında 8 Mart tarihinde BKM Express'i olan kadınlara BiTaksi 1TL olacak.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle BiTaksi'den kadınlara özel kampanya büyük ilgi görüyor. BKM Ekpress'le 8 Mart günü BiTkasi ödemelerini yapan kadınlar 1 TL'ye seyahat edebilecek. BiTaksi kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada 8 Mart tarihinde kadınların BiTaksi uygulaması üzerinden hesaplarına girerek Bilgilerim alanındaki Facebook Hesabını Bağla seçeneğini tıklamaları gerekiyor. Bu işlemi yapan kadınlar BKM ile seyahatlerine sadece 1 TL ödeyecekler.

2023 nakitsiz ödemeler toplumu vizyonu çerçevesinde banka kartları ile kredi kartlarının kullanım alanlarını yaygınlaştırmak için değişik sektörlerle işbirliğine devam eden Bankalararası Kart Merkezi, 1,2 milyondan fazla üyesi ile Türkiye'nin ilk dijital cüzdanı olma özelliğini taşıyor. BKM Express ile daha kolay, hızlı ve güvenli alışveriş sağlanırken, bir yandan da 2023 vizyonuna önemli katkılarda bulunuyor.

2023 nakitsiz ödemeler toplumu vizyonu ile BiTaksi ile iş birliği içinde gerçekleştirilen kampanyalarda BiTaksi akıllı telefon uygulamalarını kullananların yüzde 60'ı ödemelerini BKM Express ile gerçekleştiriyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *