» 
»
 

Bitkilerin duayeni Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'ndan fıtık kürleri

Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zahide Yetiş'le programının bugünkü konuğu Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu oluyor. Bitkilerin duayeni olarak tanınan Saraçoğlu, bel ve boyun fıtığı için mucizevi bir kür tarifi veriyor. Peki, fıtık kürü nasıl yapılır? Ayrıntılar haberde...

Hafta içi her gün saat 09.30'da Show TV ekranlarından takip edilen bilgi dolu Zahide Yetiş'le programının 15 Kasım bugünkü bölümünde Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu konuk oluyor. Pek çok hasta Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun mucizevi kürleri sayesinde şifa buluyor. Bel ve boyun fıtığı rahatsızlığını ele alan Saraçoğlu, bel ve boyun fıtığı için muhteşem bir kür tarifi veriyor.

Her beş kişiden dördünde sıklıkla görülen bel fıtığı, kişinin hayatını olumsuz yönde etkiliyor. Fıtık için doktorların önerdiği ilaç tedavileri fayda etmedi ise ardından fizik tedavi gören fıtık hastaları, çareyi doğada arıyor. Çeşit çeşit binlerce bitkinin mucizevi etkileri hastalıklara çare olmaya devam ediyor. Pek çok hasta fıtık probleminden dolayı ameliyat olmak istemiyor. Bu nedenle de bitkisel tedavi yöntemlerine başvuruyor. Bitkilerin duayeni olan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bel ve boyun fıtığı için çeşitli kür tariflerini izleyicileri ile paylaşıyor.

FITIK KÜRÜ NASIL YAPILIR?

Gerçek ada çayı yağını 1 tatlı kaşığı alarak, bir kâsenin içerisine koyuyoruz. Üzerine de 1 yemek kaşığı da susam yağını da ekliyoruz. Halk arasında acı elma yağı olarak da bilinen ada çayı yağını doğal olarak alıyoruz. Güzelce karıştırdıktan sonra, ense kökünden kuyruk sokumuna doğru bu yağı yedirerek sürüyoruz. Hafif bastırarak, bir sabah ve bir akşam sürüyoruz. Bir ay boyunca düzenli uygulama sonucunda fıtığı yok ediyor.

BİN KİŞİDEN BİR KİŞİDE TUTMAYABİLİR

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, verdiği bu muhteşem tarifin ne kadar faydalı olduğunu "Bin kişiden, bir kişide tutmayabilir." belirtti. Öte yandan yine bel ve boyun fıtığı için, bir buçuk çay bardağı suya bir yemek kaşığı kırkkilit otunu ekleyerek, kısık ateşte 5 dakika kaynatıyoruz. 10 dakika dinlendirdikten sonra ve boyundan kuyruk sokumu bölgesine kadar elde ettiğimiz suyu sürüyoruz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *