» 
 

Bizim Hikaye 3. bölümünde Filiz'in zor kararı! Bu akşam Fox'da

Fox TV ekranlarında severek izlenen Bizim Hikaye 3. bölümünde Filiz zor bir karar verecek. Ailesinin yükü omuzlarında olan Filiz, henüz bir ilişki için hazır değildir. Peki, Barış Filiz'den vazgeçecek mi? Bizim Hikaye yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar...

Perşembe akşamları severek izlenen Bizim Aile dizisi 3. bölümü ile bu akşam Fox TV ekranlarında yer alacak. Bizim Hikaye yeni bölümde polis Cemil ile Barış arasında kalan Filiz, bir karar vermek zorunda kalacaktır. Öte yandan Fikri yeni bir tezgah için bütün aile fertlerini zor durumda bırakacaktır.

Yeni bölümde, Barış yaptıkları ile Filiz'in hem gözüne hem kalbine girmeye çalışacaktır. Ancak, Filiz ailesinin bütün yükleri omuzundayken bir ilişkiye hazır değildir. Filiz, polis Cemil ile birlikte polis gecesine katılır. Bu durum Barış'ın hiç hoşuna gitmez ve kıskançlık krizlerine girer. Cemil ise hislerini Filiz'e anlatacaktır. Filiz, Cemil ve Barış arasında bir karar vermeye zorlanacaktır.

Fikri ise neredeyse Şeyma'nın evine yerleşmiştir. Fikri, Şeyma'nın korkularını kullanarak onun evinde kalmaya başlar. Müjde bu durumdan ne kadar rahatsız olsa da annesi için susmak zorunda kalır. Fikri, halasına ait maaş kartını kaybeder ve kartı alabilmek için bir oyun planlar. Ancak herşeyi eline yüzüne bulaştıran Fikri, olaylara çocuklarını ve Tülay'ı da katar.

Bütün aile durumu çözmeye çalışırken işler iyice arap saçına döner. Rahmet'in matematik becerisini kullanarak para kazanmaya başlayan Müge,Rahmet'e başkalarının yerine sınava girme teklifinde bulunur. Rahmet, hem para kazanmak hem de Müge'nin gözüne girmek için teklifi kabul eder. Öte yandan Hikmet'in platonik aşkına çözüm bulabilmek için Müjde'ye danışır. Müjde'nin çözümü ise hem Hikmet'in hem de Rahmet'in başına işler açacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *