» 
 

Bizim Hikaye 5. bölümde Filiz hayal kırıklığı yaşıyor!

Sevilen dizi Bizim Hikaye 5. bölümü ile bu akşam Fox TV ekranlarında olacak. Bizim Hikaye yeni bölümde, Filiz Barış ile ilgili gerçekleri öğrenecek. Fikri ise ölüm korkusu ile karşı karşıya gelecek ve bambaşka biri olacak.

Fox TV ekranlarının çiçeği burnunda sevilen dizisi Bizim Hikaye 5. yeni bölümde, Fikri kolay yoldan para kazanmanın yolunu bulacaktır. Ancak beklemediği bir haber alan Fikri, öleceğini düşünerek ölüm korkusuyla bambaşka bir insan olur. Barış'ın söylediği yalanları öğrenen Filiz ise büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Barış, Filiz'i kaybetme endişesiyle onu geri kazanabilmek için çaba sarfedecek. Yaptığı işi bırakan Barış'ı ortağı zora sokacaktır.

Tufan, evlenme teklifi ettiği Tülay'a aslında evli olduğunu bir türlü söyleyemez. Ancak buna mecbur kalır ve bir anda söyler. Tülay ise büyük bir şok yaşar.  Fikri ise kısa yoldan para kazanmaya çalışır. Ancak işler yolunda gitmez ve öleceğini düşünür. Artık Fikri günahlarından ve hatalarından arınmaya çalışacaktır. Fikrinin çocuklarıyla ilgilenmesi Kiraz ve Fikret için hüsrana dönüşecektir.

Hikmet ise Esra'ya Asım'ın şiddet uyguladığını görür ve sinirden yerinde duramaz. Okulda ise Fikret için işler yolunda değildir. Okula anne ve babasını çağırır. Fikret zor durumdadır. Rahmet ise Müjde'nin tavsiyesiyle arkadaşının sınavına girmeye kalkışır. Ancak çocuğun Müjde'nin eski sevgilisi olduğunu öğrenince işlerin rengi biraz değişecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *