» 
 

Bizim Hikaye 5. yeni bölümde olaylar bitmiyor! Filiz ve Barış...

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye yeni bölümü ile bu akşam izleyicisiyle buluşmayı bekliyor. Son bölümde Filiz ile Barış romantik anlar yaşayacak. Peki, Bizim Hikaye 12 Ekim 5. yeni bölümde neler olacak? Detaylar haberde...

Bizim Hikaye 5. bölümü merakla bekleniyor. Son bölümü bu akşam yayınlanacak olan dizide Barış ile Filiz'in öpüşmesi olay yaratacak. Duygularını bastırmaya çalışan Filiz, artık hislerini açıklamaya başlayacak. Peki, Bizim Hikaye 12 Ekim 5. bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölüm bize bir sonraki bölümden ipuçları verecek mi?

Son bölümde Cemil ile Filiz'in durumundan Barış epey rahatsız olmuştu. Cemil ile Filiz'in görüşmesini istemeyen Barış, Filiz için Cemil ile karşı karşıya kalacak mı? Artık sevgili olduklarını romantik anları ile belgelendiren Barış ve Filiz'in hayatında neler değişecek? Evde bitmek bilmeyen sorunlar ile baş etmeye çalışan Filiz, Kiraz'ın çocuk kaçırma olayının ardından ne yapacağını şaşırır.

Barış her zaman olduğu gibi Kiraz'ın imdadına kıvrak zekası sayesinde yardımcı olacaktır. Sağ salim kaçırılan çocuğu ailesine teslim edebilmek için planlar yapılacaktır. Kiraz'ın zarar görmemesi için tüm aile Barış'la ortak bir şekilde hareket eder. Kiraz'ı mutlu çabalarına giren Barış'ın kendisi ile ilgili gizemini Filiz eşelemeye başlayacaktır. Mahallede küçük kızın kaçırılmasından dolayı kargaşa çıkar.

Fikri ise bu durumu lehine kullanmaya çalışır. Rahmet ise gün geçtikçe Müjde'ye daha çok bağlanır. Hikmet ise Esra'nın yanında olarak onu Asım'dan korumaya çalışır. Tufan'ın Tülay'a ailesini getirerek yaptığı sürpriz ise tam bir karmaşaya neden olacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *