» 
 

Bizim Hikaye 6. yeni bölümünde Fikri herkesin başını belaya sokuyor!

Fox TV ekranlarında severek izlenen Bizim Hikaye 6. yeni bölümünde Fikri'nin borçları herkesi zor durumda bırakıyor. Fikri'nin aldığı borç yüzünden alacaklılar kapıya dayanıyor. Bizim Hikaye yeni bölümde neler olacak? Ayrıntılar haberde...

Bizim Hikaye 6. yeni bölümünde işler yine sarpa sarıyor. Dün akşam son bölümü ile Fox TV ekranlarına gelen Bizim Hikaye dizisinde izleyiciler yeni bölüm hakkındaki detayları merak etmeye başladı. Fikri'nin aldığı borçlar yüzünden bütün aile sıkıntıya düşecek. Fikri'nin aldığı borç paraları ödememesi, kapıya alacaklıların dayanmasına neden olacak. Peki, Bizim Hikaye 6. bölümde neler olacak?

Barış'ın kendisine yalan söylediğini öğrenen Filiz, yaşadığı şok üzerine eve dönüp olanları anlamaya çalışmıştır. Artık Filiz'in Barış'ı görmeye tahammülü bile yoktur. Barış ise olanlardan habersiz Filiz'in yanına gider. Ancak Filiz'in tepkisi karşısında ne yapacağını şaşırır. Filiz'i geri kazanabilmek için işi bırakır. Ortağı Cenk ise Barış'ı zora sokacak işlere kalkışır. Barış'ın Filiz için işi bıraktığını öğrenen Cenk, Barış'ın başına işler açacaktır.

Üç yıldır Tülay'a evli olduğunu söylemeyen ve evlilik teklifinin ardından gerçeği söylemeye mecbur kalan Tufan, Tülay'ın tepkisi karşısında ezilir. Tülay gitmek ister ancak Tufan'a olan aşkı onu engelleyecektir. Öte yandan Tülay'a babasından kalan parayı yalnızca evlendiği zaman alabileceklerini öğrenen Tufan ile Tülay şimdi ne yapacak?

Esra'nın, kocası Asım tarafından şiddet gördüğünü anlayan Hikmet, Esra'ya olan aşkından dolayı onu Asım'dan kurtarmaya çalışacaktır. Fikret'in ise okulda arkadaşlarından zorla aldığı eşyalar yüzünden başı belaya girmiştir. Rahmet, Müjde ile kısa yoldan para kazanmak için başkalarının yerine sınava girmeye devam eder. En son Müjde'nin yerine sınava girmesi için anlaştığı kişi, Müjde'nin eski sevgilisidir. Bu durumda Rahmet için işin rengi değişir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *