» 
»
 

Black Friday indirimleri 29 Kasım'da son bulacak

Ülkemizde bilinen adıyla kara Cuma indirimleri, sosyal medyanın da en çok konuşulan konusu oldu. Teknoloji meraklıları, Amerika'nın yanı sıra Şükran Günü'nden sonra gelen ilk Cuma gerçekleşen Black Friday'in tarih aralığını takip ediyor. İlk kez duyanlar ise Black Friday ne demek? Sorusuna yanıt arıyor. İşte Kara Cuma'ya ait ayrıntılar...

Kara Cuma yani orjinal adı ile Black Friday indirimleri çoktan başladı. Pek çok teknoloji devi markanın da yer aldığı ürünlerde ciddi fiyat düşüşleri görüldü. Özellikle Apple meraklıları ile Steam oyunları severler bu indirimden yararlanmak için mağazalarda resmen izdiham ortamı yarattı. Black Friday çılgınlığında, pek çok firma özel indirim ile müşterilerine muhteşem bir fırsat tanıyor. Ancak bu indirimin ne zaman başlayacağı da büyük merak konusu oldu.

PayPal'in Polonya ofisinden, sosyal medya üzerinden yapılan açıklamaya göre, 23 Kasım tarihinde pek çok oyun indirime girdi bile. Black Friday indiriminin ise 23 Kasım-29 Kasım tarihleri arasıdna olduğu söyleniyor. Kasım ayının dördüncü Perşembesinde kutlanan Şükran Günü'nden sonraki ilk Cuma olan Black Friday bir kutlama günü değil. Kara Cuma nedeni ile pek çok ürünler indirimli olarak satılıyor.

APPLE'DA BLACK FRIDAY GÜNÜ

Kara Cuma ile birlikte indirme girecek şirketler arasında teknoloji devi Apple da yer alıyor. Apple şirketinden yapılan resmi açıklamada 25 Kasım'da bir kampanyaya imza atılacağı bildirildi. Apple ürünlerini kapsayan indirim müjdesini müşterilerine bildiren Apple, öte yandan online mağazasından alışveriş yapan kullanıcılarına da kargo ücretinin alınmayacağı ifade etti. 

STEAM OYUNLARINA KARA CUMA İNDİRİMİ UĞRADI

Milyonlarca meraklısı olan Steam oyunlarında da ciddi oranda bir indirim sağlandı. Kara cuma kapsamında oyun seveler, Steam üzerinden oyunları çok daha makul fiyatlara satın alabilecek. Oyun meraklıları yüklü miktarda para ödeemek yerine istedikleri oyunları Steam üzerinden uygun fiyata satın alabiliyorlar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *