» 
 

BMW'nin yeni modeli '' X4 M40i'' akılları baştan almaya geliyor!

Otomobil sektörünün tartışılmaz markası BMW yine kendinden çok söz ettiricek bir modelle geliyor. Muhteşem özellikleriyle akılları baştan alan BMW X4 M40i süpriz özellikleri ile yine göz kamaştıracak.

BMW X4 M40i araba modellerini yakın zaman sonrasında tanıtılacak olan BMW yeni arabaları ile beraber herkesin gözdesi haline gelecek, neredeyse her sokakta gördüğümüz BMW marka arabalara yeni bir seri eklenecek. Kasım ayında düzenlenecek Los Angeles Fuarı’nda tanıtılması beklenen BMW’nin yeni kompakt lüks crossover SUV aracı BMW X4 M40i, xDrive35i modelinin geliştirilmiş bir versiyonu olarak dikkat çekiyor.

BMW X4 M40i’nin Özellikleri

Log'dan Emir Bostanoğlu'nun haberine göre; Auto Guide isimli internet sitesinin aktardığı bilgiye göre xDrive35i modelinden 60 beygir daha güçlü olduğu belirtilen BMW X4 M40i, 4,9 saniyede saatte 100 kilometre hıza ulaşıyor. Aracın saatteki maksimum hızının ise saatte 250 kilometre olacağı ifade ediliyor. xDrive35i modelinin 100 kilometre hızlanmasını 5,2 saniyede tamamladığını ve maksimum hızının 210 kilometre olduğunu belirtelim. Tasarım olarak bakıldığında agresif bir görünüme sahip olan X4 M40i’de 19 inç çapında Michelin Super Sport lastikler kullanılıyor. BMW X4 M40i hakkındaki tüm detaylar, 17-19 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek Los Angeles Otomobil Fuarı’nda açığa çıkacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *