» 
»
 

Bodrum Masalı 2. bölüm fragmanı 25 Ağustos için yayınlandı

Zengin kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile daha ilk bölümden izleyiciyi ekranları karşısına kilitleyen dizi Bodrum Masalı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümüne dair tüm gelişmeleri ve ilk bölüm özetini haber detaylarında bulabilirsiniz.

Kanal D ekranlarının yeni yayınlanan dizisi Bodrum Masalı çarpıcı bir bölümle izleyiciyle buluştu. Faryalı, Yıldız, Evren, Ateş, Gözde, Su, Kelebek, Uzay, Cenk, Alara gibi birbirinden renkli karakterlerle, gerçek hayattan da birçok kesitler bulabileceğiniz yeni dizinin yapımını TMC üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin oturuyor. Başar Başaran ve Emre Özdür'ün kaleminden çıkan muhteşem bu özel hikaye Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olmaya aday olmuş durumda... Dizinin ilk bölümünde neler oldu? Yeni bölümüne dair tüm detayları ve Bodrum Masalı 2. bölüm fragmanını yayınlandığı anda haberimizde bulabilirsiniz...

Bodrum Masalı'nın son bölümünde İstanbul'da turizm sektörünün en tanınmış isimlerinden olan Evren Ergüven, yaptığı bir ticari hata sonucunda tüm mal varlığını biranda kaybeder. Bu durumu kötü tesadüfler ile öğrenen eşi Yıldız, çocukları Ateş ve Su lüks yaşantılarından vazgeçmeyi başta kabullenemeseler de mecburen anne-babaları ile bilinmeze doğru yol alırlar.

İstanbul'dan Bodrum'a köhne bir eve taşınan Ergüven ailesi hayatlarına giren yeni insanlarla herşeye sıfırdan başlıyor. Babasından kalan fakat Faryalı'ya devrettiği otelin yüzde elli hissesinin tekrar kendisine döndüğünü öğrenen Yıldız, hesap sormak için Faryalı ile yüzleşir ve tüm gerçeği öğrenir. Evren'in Faryalı'yı kandırarak otelin yarısını aldığını ve şimdi ise tamamını başkasına satmak istediğini isteyen Yıldız, birkez daha hüsrana uğrar.

Ateş'in sırılsıklam aşık olduğu Alara, yeni başlayan hayatının tam da ortasında karşısına çıkar. Ama artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Alara, zengin bir ailenin kızı, Ateş ise artık çok fakirdir. Herşeye rağmen hayatta kalmaya ant içen Ateş, eski hayatını geri almaya kararlıdır.

Su ise alıştığı hayat şartlarından vazgeçip, sevdiği adamı da geride bırakarak geldiği Bodrum'da, Faryalı'nın erkek kardeşi Kelebek'in kendisine gösterdiği özel ilgi ile bir nebze olsun kendine gelir. Ta ki İstanbul'dan kalkıp, kendisini görmek için gelen sevgilisinin sürpriz yapıp, karşısına çıktığı ana kadar...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *