» 
»
 

Bodrum masalı 8. Bölüm fragmanından 13 Ekim tüyoları

Başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Toprak Sağlam gibi ünlü isimlerin paylaştığı dizi Bodrum Masalı 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? Ayrıntılar haberimizde…

Güzel oyuncu Şevval Sam’ın uzun bir aranın ardından sevenleri ile buluştuğu dizi Bodrum Masalı 8. bölümde işler karışıyor. Tüm yaptıklarına inat Evren’i boşamayan Yıldız, bu son olayı hazmedemez ve Evren’i evden atar. Evren ve Yıldız boşanacak mı? Faryalı’nın bitmeyen aşkı yeniden yaşanabilecek mi? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için takipte olacağız. Bodrum Masalı 8. bölüm fragmanı, ve son bölüm özetini haberlerimizde bulabilirsiniz.

Bodrum Masalı yeni bölümde Su, Ateş, Kelebek ve Aslı’nın kafe projesi daha hayata geçemeden Uzay yüzünden yarıda kalır. Plajın mühürlenme sebebi olan varillerin yanında Su’ya ait kolyenin bulunması olayın Cenk’in üzerine yıkılmasına neden olur. Öfkeden deliye dönen Su, Cenk’in yanına giderek aralarındaki her şeyin bittiğini söyler. Ateş ise bunu Uzay’ın yaptığını düşünmektedir. Ancak Cenk bütün suçu üzerine alır.

Otelin satılması için entrikalar çeviren Evren’in pes etmeye niyeti yoktur. Artık yalana tahammülü olmayan Su, annesine kafilenin gelmesine engel olanın babası olduğunu, bu bilgiyi de babasına kendisinin verdiğini anlatır. Faryalı her şeye rağmen çocukların kafesinin açılması gerekli işlemleri yapar. Bodrum Masalı son bölüme her şeyi öğrenen Yıldız'ın Evren'i boşamaya karar vermesi damgasını vururken, Su yaşadığı vicdan azabının acısını annesinden çıkarır ve evi terk ederek babasının yanına gider. Cenk ile de tamamen bağlarını koparmaya niyeti olan Su, Bodrum Masalı 8. bölümde nelerle karşılaşacak?

Bodrum Masalı 8. bölüm 13 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Dizinin yayınlanacak yeni bölümü öncesi yayınlanacak fragmanı için takipteyiz...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *