» 
»
 

Bodrum Masalı 9. Bölüm fragmanı 20 Ekim neler olacak

Bodrum Masalı 8. Bölümde neler yaşanacak? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Bodrum Masalı 9. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şevval Sam, Timuçin Esen, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmicem İntepe gibi tanınmış isimlerin başrolleri paylaştığı dizi Bodrum Masalı 9. Bölüm 20 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Aryalı Evren Yıldız arasında gelişecek yeni olaylar merakla beklenirken, Yıldız’ın Evreni boşayıp boşamayacağı heyecanla bekleniyor…

Bodrum Masalı son bölümde Evren’in yaptıklarını öğrenen ve odan boşanmaya karar veren Yıldız, Evren’i evden kovar. Kapı dışarı edilen Evren şehrin içinde salaş bir otele yerleşir. Plajın açılış partisine zorla da olsa katılan Yıldız, ısrar etmesi üzerine olanları Faryalı’ya anlatır ancak bu esnada oları Su’nun dinlediğini far edemezler. Annesinin babasından boşanacağını duyan Su bunun için Faryalı’yı suçlar.

Evren gerçekleri Yıldız’a Gözde’nin anlattığını öğrenince ondan intikam almaya kara verir ve bunun için Cahit ve Uzay’la iş birliği yapar. Uzay’ın üvey babası ile yeni bir ilişkiye başlama hazırlığında olan Gözde kendisi üzerinden düzenlenen çirkin tezgahın kurbanı olup ilişkisini bitirmek zorunda kalır.

Yıldız'ın Farlı'ya seni sevmiyorum demesinin nedeni ne? Ateş babasını affedecek mi? çocuklarının baskısına daha fazla dayanamayan Yıldız oteli satacak mı?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *