» 
»
 

Bodrum Masalı son bölüm için seri sayım başladı

1 Eylül akşamı yayınlanacak olan Bodrum Masalı 3. bölüm için saatler kala Yıldız'ın Gözde ile karşı karşıya gelecek olması akıllarda soru işaretleri bırakıyor. Evren şimdi ne yapacak? Karısı ile sevgilisi arasında bir seçim yapacak mı? Ateş'in aldığı yeni kararlar ne olacak? Son bölüm özeti ve yeni bölüm gelişmeleri detayda...

Bodrum Masalı 3. bölüm yine regtingleri alt üst edecek. Yayınlanan 3. bölüm fragmanları gösteriyorki, yeni bölümde izleyiciyi şoke edecek gelişmeler yaşanacak. Ateş'in babası ile ilgili sırları öğrenmesinin ardından, şimdi de sır perdesini Yıldız aralıyor. Yıldız, Evren'in sevgilisi Gözde'nin kapısını çalıyor. Artık saklanan inciler birer birer dökülecek. Yeni bölümde nasıl bir yüzleşme yaşanacak. Ayrıca Ateş, ailesi için yeni kararlar almak üzeredir. Çarpıcı hikâyelerin ve farklı hayatların kaleme alındığı Bodrum Masalı'nın 3. bölüm fragmanı 1 Eylül için yayınlandı. Yeni bölümde Ergüven ailesini hangi sürpriz olaylar bekliyor olacak? Son bölümde neler olmuştu?

Başrollerinde Timuçin Esen'in Faryalı'yı, Şevval Sam'ın Yıldız'ı, Alperen Duymaz'ın Ateş'i, Murat Aygen'in Evren'i, Hilmicem İntepe'nin Kelebek'i, Dilan Çiçek Deniz'in Su'yu, Serel Yereli'nin Alara'yı canlandırdığı Bodrum Masalı akılda kalan kareleri ve replikleri ile şimdiden çok konuşulmaya başladı.

Ergüven ailesi zirvede lüks bir hayat yaşarken, bir anda Evren'in batması ile en dibe çakılırlar. Zenginlikleri birer birer ellerinden kayıp giderken, onları İstanbul'dan Bodrum'a sürükleyen yeni bir başlangıç beklemektedir. Bodrum'da Yıldız'ın babasından kalma bir otel vardır ve bu otelin yarı hissesi, Faryalı'dadır. Faryalı ile Yıldız'ın ortaya çıkacak hikayeleri merak ediliyor. Öte yandan çocukların da hayatları alt üst olmuştur. Ateş, çok sevdiği Alara'dan ayrı kalmıştır. Su'da sevdiği adamı İstanbul'da bırakmıştır.

Evren, yaptığı yasadışı işlerin ortaya çıkmasından ve bunları Yıldız'ın öğrenmesinden dolayı korku yaşamaktadır. Bu durumun ortaya çıkması ile hem Yıldız'ı kaybedecek hem de hapse girecektir. Öte yandan Evren'in sevgilisi Gözde'de yakınlarına yerleşmiştir. Ateş, Alara'ya açılmış onun da kendisini sevdiğini anlamıştır. Fakat Ateş'in, babası Evren'i Alara'nın evinden çıkarken görmesi üzerine babasının sırrını öğrenecektir.

Faryalı'nın kardeşi Kelebek, ilgi duyduğu Su'nun, Cenk'ten hoşlandığını görür. Aslı'da Ateş ile Alara arasındaki yakınlaşmayı görür. Kelebek ve Aslı, aşk acısı yaşamaktadır.

Bodrum Masalı hakkında yeni gelişmeleri sayfamızda bulabilirsiniz. Takipte kalın...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *