» 
 

Bodrum Masalı'nın yayın günü değişti

Kanal D ekranlarında her Perşembe izleyicileri ekranlara kilitleyen, başrollerinde Şevval Sam, Timuçin Esen, Murat Aygen, Hilmicem İntepe, Alperen Duymaz ve Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerin yer aldığı sevilen dizi Bodrum Masalı'nın günü değişti.

Perşembe günleri beğenilerek izlenen Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı'nın yayın günü değişti. Peki Bodrum Masalı hangi gün? Sevilen dizi Bodrum Masalı 10. bölümünde Pazar günü yayınlanacak. Bodrum Masalı'nın yeni bölümü 30 ekim Pazar akşamı 20.00'da Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

BODRUM MASALI'NIN KONUSU

Çok sayıda oteli olan hırslı bir karaktere sahip Evren Ergüven, karısı Yıldız ve çocukları Ateş ve Su ile İstanbul'da ihtişamlı bir hayat sürmektedirler. Evrenin otellerinin büyük bir kısmı da Bodrum'da bulunmaktadır ve Evren'in orada bir kadın ile kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren hırsına yenik düşerek ard arda yalnış kararlar verdiği için iflas etmiştir. Ailenin geride kalan tek varlığı Yıldız'ın baba mirası Bodrum'daki bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesidir. Ergüven Ailesi için lüks hayattan vazgeçmek zor olmuştur.

Bodrum'a yerleşen Ergüven Ailesi, yeni bir hayata başlamışlardır. Yıldız'ın babasından kalan otelin diğer yarı hissesi ise, Faryalı adındaki bir adamdır. Faryalı, Yıldız'ın eski sevgilisidir. Evren, Yıldız'ın Faryalı'yı unutamadığını düşünmektedir. Evren'in sevgilisi ise kendi evlerinin tam karşısına taşınmıştır. Ancak kimsenin bu sevgiliden haberi yoktur. Herşeyden habersiz olan Ateş ve Su ise Bodrum'da ailelerinin hiç görmedikleri diğer yüzünü göreceklerdir. İstanbul'dan Bodrum'a göçen Ergüvan Ailesini Bodrum'da bambaşka bir hayat beklemektedir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *