» 
 

Bodrum Masalı’nın Yıldız’ı minibüste yaşıyor

Kanal D ekranlarının beğenilen dizilerinden Bodrum Masalının kadın başrolü Şevval Sam, kendine dizi çekimleri süresince içerisinde kalabileceği bir minibüs aldı...

Bodrum Masalı dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteri ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan Şevval Sam, Prenses adını verdiği minibüsünde yaşamaya başladı. Minibüsün içerisine mutfak, yatak ve müzik sistemi yaptıran ünlü sanatçı, dizi çekimleri süresince otel yerine burada kalacak.

Bodrum Masalı’nın geçtiğimiz bölümünde Evren ile boşanma aşamasına gelen Yıldız’ın birde kızı Su tarafından gördüğü tepki nedeni ile üzüntüsü ikiye katlamış, bir yanda borçlar nedeni ile hayat mücadelesinde ayakta kalmaya çalışırken diğer yandan da ailesinin içinde yaşanan depremlerin etkisini en aza indirmeye çalışır olmuştur.

En büyük desteği olan Ateş ise annesi ile Faryalı’nın geçmişte yaşadığı sevdayı öğrenince deliye dönmüş artık o da Su gibi anne ve babasının Faryalı yüzünden ayrılmaya başladığını düşünür olmuştur. Oysa Yıldız yıllar sonra sevdiği adamla yeniden bir araya gelmesine rağmen, çocukları için ondan uzak durmaya çalışmış ve sadece iyi bir dost olarak kabul etmiştir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *