» 
»
 

Bodrum Maslı 8. bölüm 13 Ekim fragmanı yayınlandı

Bodrum Masalı 7. bölümde yine heyecan dolu sahneler yaşandı. Yeni bölüme dair önemli tüyolar veren 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz.

Başrollerinide Şevval Sam, Timuçin Esen gibi bir çok önemli isimlerin yer aldığı dizi Bodrum Masalında işler iyice karışıyor. Evren'in evden atılmış olması onu pes etmesi yerine daha da hırslandırıyor. Yıldız'dan sonra Gözde'yi de kaybetmek istemeyen Evren yeni planlar peşinde koşuyor. Bodrum Masalı 7. bölüde neler yaşandı? İşte aytıntılar...

Borum Masalı 7. bölümde Yıldız Evren'in çevirdiği dolapları öğrenince onu evden atar. Kelebek ve Ateş Faryalı'nın da desteği ile hayalini kurdukları plajı muhteşem bir parti ile açar. Yıldız Gözde'nin de ısrarları ile yaşadığı yıkıma rağmen çocukların açılışına gider. Gözde yine hain planlarını devreye sokup Faryalı'ya yaşananları anlatır. Yıldız'la konuşmak isteyen Faryalı, Yıldız'ın biranda Evren'den boşanıyorum sözlerini Su'nun duymasını engelleyemez.

Partiye katılan Cenk Kelebek'in plajı açmak için borç aldığı parayı ödeyerek Su'nun gözüne girer. Alara ise evden çıkabilmek için Uzay'ı kullanım partiye de onunla gitmiştir. Ve bu durum Ateş'i çok rahatsız eder. Ertesi gün olduğunda Su babası gittiği için annesine hala çok kızgındır.

Yıldız bir yandan da tedavisini üstlendiği İpek'in hastaneden atılma olayı ile yıkılır. Fakat süper kahraman Faryalı yine Yıldız'ın imdadına yetişerek bu durumu çözer İpek'in Bodrum'da özel bir hastaneye kabul edilmesini sağlar. Evren'den ayrılan Gözde bu kez de Uzay'ın üvey babasına kafayı takmıştır. Bu durumu öğrenen Evren Gönenç'in Gözde yüzünden otele müşteri yollamasını hazmedemez bu şekilde devam ederse otelin satışı imkansız hale gelecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *