» 
 

Bodrum sahnelerinde Gülşen rüzgarları esti

Sesi, şarkıları, güzelliği ve son olarak da özel hayatı ile magazin camiaısın en çok aranan ismi Gülşen 3 aylık hamile olmasına rağmen dün gece eşi Ozan Çolakoğlu ile birlikte Pasha Clup'te sevenleri ile buluştu. Hamileliğinin belli olmaya başladığı gözlemlenen Gülşen hayranlarına unutulmaz saatler yaşattı...

Bodrum'da bulunan Pasha Clup'ın Gülşen'e ev sahipliği yaptığı gecede ünlü şarkıcının dansçıları ile birlikte serilediği sahne showları nefesleri keserken, seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla kulakların pasını sildi. 2 bin kişilik bir dinyeyici kitlesinin doldurduğu clupte izdiham adeta yaşandı. Siyah bol kesim sade tulumu ile göz dolduran Gülşen'i fotoğraflamak isteyen hayranları kalabalık içerisinden sıkıntılı anlar yaşanmasına sebep oldu.

Geçtiğimiz günlerde Ozan Çolak oğlu ile evlenen ünlü şarkıcı sahnede iken eşi'de DJ kabininden kendisine eşlik etti. 0 beden olması nedeni ile bir dönem magazin camiasının gündemine oturan Gülşen'in hamileleği nedeni ile aldığı kilolar da dikkatleri çekti.

1976 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Gülşen, üç çocuklu bir ailenin en küçüğüdür. Aslen Ordu'lu olan ünlü sanatçı, mühendis bir baba ve ev hanımı bir annenin göz bebeği olarak büyütülmüştür. Küçük yaştan beri müziğe ilgisi olan Gülşen, ilk bestesini 16 yaşında yapmıştır. İstanbul Teknik Ünv. Türk Müziği bölümünü kazanan şarkıcı iki yıl okuduktan sonra okulunu bırakıp 1996 yılında ilk albümü için kolları sıvamıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *