» 
 

Bodrum'da nikah şahidi Nejat İşler

Ünlü oyuncu Nejat İşler, yaklaşık iki yıldır yaşadığı Bodrum'da belediye çalışanı olan Yasemin Karasoy ve Serdar Kaya çiftinin düğünlerinde nikah şahitliği yaptı. Düğünde şarkıcı Bora Duran şarkıları ile davetlilere muhteşem bir gece yaşatırken, İşler ise harmandalı oynayarak beğenileri üzerine topladı.

Geçirdiği rahatsızlıklar nedeni ile Bodrum'da gözden uzak olarak hayatını devam ettiren Nejat İşler bir düğünde nikah şahitliği yaptı. Yaklaşık iki yıldır yaşamakta olduğu Bodrum'da, çeşitli düğünlere katılan Nejat İşler nikah şahitliği yapıyor. Elde ettiği tüm kazancını Gümüşlük spora bağışlayan Nejat İşler, kendisini hayır işlerine veriyor. Geçtiğimiz günlerde de yakın bir arkadaşının nişan törenine katılan İşler, nişan kurdelesini kesmiş ve arkadaşları ile zeybek oynamıştı. Bu durumdan mutlu olduğu her halinden anlaşılan İşler, son olarak da Bodrum Belediyesinde çalışan Yasemin Karasoy ve Serdar Kaya'nın hayatlarını birleştirdiği düğün törenlerinde nikah şahitliği yaptı.

Bodrum Belediye başkanı Mehmet Kocadon'un nikah memurluğunu üstlendiği düğünde şarkıcı Bora Duran'da nikah şahitliğinde Nejat İşlere'e eşlik etti. Spor şık giyim tarzı ile nikaha katılı gösteren Nejat İşler'in üzerinde bulunan şişme montun üzerine çiçek takması da gözlerden kaçmadı. İşler, nikahın kıyılmasının ardından çifte mutluluklar dileyerek, evlilik cüzdanını geline uzattı. İşler, nikahın sonrasında harmandalı oynayarak alkışları topladı

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *