» 
»
 

Boğulmakta olan küçük oğlunu kurtarmak isterken kendi ölüyordu

Kocaeli ilinde serinlemek maksadı ile denize giren oğlu boğulma tehlikesi ile karşı karşıya kalınca anne de suya atladı. Oğlunu kurtarmak isteyen az kalsın anne kendi hayatından oluyordu...

Kocaeli iline bağlı Gölcük'ün Değirmendere Çınarlı sahilinde yaşanan olay alınan bilgiye göre 8 yaşındaki Ahmet Tufan Atalay'ın denize girmesi ile vuku buldu. Küçük çocuk sıcak havaların etkisi ile bunalarak ailesi ile birlikte gittikleri deniz kenarında suya girdi. Fark etmeden kıyıdan uzaklaşan küçük Ahmet bir süre sonra denizde çırpınmaya, suya batıp çıkmaya başladı. Oğlunun denizdeki çırpınışlarını fark eden 26 yaşındaki anne Eda Atalay'da hiç düşenmeden suya atladı. Suyun derinliğini hesaba katmayan talihsiz anne de bir süre sonra denizde çırpınmaya başladı. Olayı fark eden çevredeki vatandaşların vakit kaybetmeden denize atlaması sayesinde anne - oğul kurtarılarak kıyıya çıkarıldı.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri anne, oğula sahilde yaptıkları ilk müdehalenin ardından ikisinide olay mahaline en yakın olan Gölcük devlet hastanesine kaldırdı. Hayati tehlikesi bulunmadığı öğrenilen anne Eda Atalay ve oğlu Ahmet Tufan Atalay'ın boğulma tehlikesi ile ilgili olarak polis soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *