» 
»
 

Bolu'da kaza yapan sürücü yarı çıplak olay yerinden kaçtı

Bolu'da alkollü olduğu iddia edilen sürücü aracının kontrolünü yitirince iki dükkana çarparak durabildi. Görgü tanıkları kazadan sonra panikleyen sürücünün yarı çıplak ve ayakkabısız olarak kaçtığını ifade etti...

Bolu'nun Karamanlı Mahallesi İsmet Paşa Caddesi'nde saat 02.30 sularında meydana gelen kaza da iddialara göre alkollü olduğu ileri sürülen sürücü 14 EG 560 plakalı kamyonetinin kontrolden çıkması nedeni ile yol kenarında bulunan dükkanlara ve doğalgaz borusuna vurduktan sonra aracını durdurabildi. 

Kazanın çıkardığı gürültü ile korku ve panikle evlerinden çıkan apartman sakinleri, gördükleri manzara karşısında dehşete düşerken, aracın içerisindeki yardım etmek için yanına gittiler. Gencin alkollü ve yarı çıplak olduğunu iddia eden mahalleli bir yandan genci teselli ederken, bir yandan da hasar gören doğal gaz borusunun vanasını daha büyük bir olaya zarar vermemek adına kapatarak önlem aldı. 

Polisi aramamaları için mahalleliye yalvaran alkollü sürücü ısrarlarına rağmen polisin arandığını fark edince yalın ayak olay yerinden kaçarak gözden kayboldu. Kazada şans eseri ölen yada yaralanan olmazken dükkanlarda büyük çaplı maddi zarar meydana geldi. Polis kaçan sürücüyü arama çalışmaları başlattı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *