» 
»
 

Bolu'da yakaladığı pirana hastanelik etti

Geçtiğimiz günlerde Adana'da yakaladığı piranadan dolayı yaralanan bir vatandaşın ardından şimdi de Bolu'daki bir gölde yakaladığı pirana bir vatandaşı elinden ve ayağından ısırarak hastanelik etti.

Adana'da geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda, balık tutmaya giden dört arkadaştan birinin gölde yakaladığı pirana tarafından elinden ve ayağından yaralanmasının sonrasında şimdi de Bolu'da bulunan Gölköy Baraj Gölü'nde balık tutmak için giden bir balıkçı, olta ile tuttuğu pirana cinsi yırtıcı balık tarafından elinden ve bacağından yaralanarak hastanelik oldu.

Alınan bilgilere göre, A.S. isimli bir şahıs balık tutmak için Bolu'daki Gölköy Barajı Gölü'ne gitti. Oltası ile balık tutmayı bekleyen A.S. bir süre sonra olta ipinin kuvvetli olarak çekildiğini fark etti. Oltasına asılan şahıs oltanının ucuna takılı olan balığı çıkarmaya çalışırken, pirana bir anda elini ısırdı. Yere düşen pirana bu seferde A.S.'nin bacağını da ısırdı. Şahısın bağırması üzerine yanına gelen arkadaşları yaralı A.S.'yi İzzet Baysal Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Köroğlu Ünitesi'nde tedavi altına alınan amatör balıkçının sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi alındı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *