» 
»
 

Borç batağındaki adam çıktığı çatıda kendisini jiletle doğradı

İstanbul Kağıthane'de borcunu ödeyemediği için borç batağına düşen talihsiz adam, beş katlı bir binanın tepesine çıkarak kendisini izleyen çocuklarının gözleri önünde kendisini jiletledi.

Dün saat 17:00 sıralarındayken İstanbul Kağıthane Merkezindeki Çobançeşme Caddesi üzerindeki beş katlı bir binanın çatısında meydana geldi. 45 yaşındaki Hüseyin Durna, yaklaşık 200 bin liralık borcunu ödeyemedi ve borç batağına girdi. Beş katlı binanın çatısına çıkan Durna, üzerindeki gömleği yırttı ve bir süre geçtikten sonra bağırmaya başladı. Çatıdan gelen bağırış seslerini duyan vatandaşlar polis ekiplerine ihbarda bulundular.

Polis ekiplerinin olay yerine intikal etmelerinin ardından, çatıdaki Hüseyin Durna'nın yanına çıkarak onu ikna etmeye çalıştılar. Fakat Durna bir türlü ikna olmadı. İkna olmayan Durna için itfaiye ekipleri de çağırılarak herhangi bir atlama ihtimaline karşılık, binanın önüne hava yastığı açıldı. İtfaiye ekiplerinin de yanına çıkmalarının ardından Hüseyin Durna yine ikna olmadı ve eline aldığı jilet ile kendisine zarar vermeye başladı. Vücudunda ve boğazında kesikler açan Durna için ambulans çağırıldı. Bina önünde oluşan büyük kalabalığın içerisindeki Durna'nın çocukları şahit olmamaları gereken bir olaya şahit oldukları için gözyaşlarına engel olamadılar. Vatandaşlar, kendisine jiletle zarar veren adama bağırarak onu durdurmaya çalıştılar.

Hüseyin Durna'nın bina çatısında kendisine zarar verdiğini gören karşı binadaki bir vatandaş, borçlarını ödemeyi üstlendiğini söyledi. Onu ikna etmeye çalışan vatandaş Durna'nın yanına polis ekipleri ile birlikte çıkarak çaresiz adamı çatıdan indirmeyi başardılar. Durna'nın cebine bir miktar para sıkıştıran vatandaş onu telkin etmeye çalıştı. Ambulans ile hastaneye kaldırılan Hüseyin Durna tedavi altına alındı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *