» 
 

Borç transferi kredisi ile tüm borçları tek bankada toplamak mümkün

Birden fazla yere borcu olan vatandaşlar, bu borçlarını tek bankada toplayarak elini rahatlatabiliyor. Borç transferi denilen sistemde taşıt kredisi, kredi kartı, ihtiyaç kredisi gibi borçlar istenilen bankaya transfer edilerek istenilen vadede rahat ödeme imkanı sağlanıyor.

Borçlarını kapatarak tek bankada toplama imkanı sağlayan Borç Transferi Kredisi, vatandaşların çeşitli bankalardaki kredi kartı, taşıt kredisi, kredili mevduat hesabı gibi borçlarını ödeyemeyenler için bir avantaj sunuyor. Transfer sistemi ile tüm borçlar tek bankada toplanıyor ve vatandaşın ödeyebileceği miktarlarda taksitlendirilerek elini rahatlatıyor. Borç Transferi Kredisi için bankalar 20 bin liraya kadar kredi imkanı sağlarken, transfer kredisi faiz oranları ise 1.21-1.84 arası değişen oranlarda aylık olarak uygulanıyor. 48 aya varan vade imkanı ile borçlarını transfer etmek isteyen müşteri bankaya gittiğinde ekranda listelenen banka borçları EFT ile diğer bankalara ödeniyor ve böylece müşteri tek bankaya borçlanmış oluyor.

Vatandaşlar birden fazla bankaya çeşitli nedenlerle borçlandıklarında, bunu takip etmeleri ve ödemeleri de zorlaşabiliyor. Ödeme geciktiği durumlarda da her ay faiz üzerine gelen faiz ile borç daha da ödenemez hale gelebiliyor. Hem bu faizi ödemek istemeyen hem de kredi limitlerinin serbest kalmasını isteyen vatandaşlar hangi bankaya ne kadar borcu olduğuyla uğraşmadan tüm borçlarını tek banka üzerinden ve belli bir faiz oranına göre ödeme imkanı buluyor.

(POSTA)

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *