» 
»
 

Borçları yüzünden bunalıma giren adam hastane çatısına çıktı!

Adapazarı'nda maddi sıkıntıları sebebi ile bunalıma giren adam çatıya çıkınca büyük panik yarattı. Borçları yüzünden bunalıma giren 30 yaşındaki Oktay Yetkin, intihar etmek isteyince Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin çatısına çıktı.

Adapazarı'nda maddi ve manevi sıkıntıları sebebi ile bunalıma giren adam çatıya çıkınca büyük panik yarattı. Borçları yüzünden bunalıma giren 30 yaşındaki Oktay Yetkin, intihar etmek isteyince Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin çatısına çıktı.

Bir süredir maddi ve manevi sıkıntılar yaşadığı iddia edilen Oktay Yetkin bugün öğle saatlerinde intihar etmek için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çatısına çıktı. 30 yaşındaki Oktay Yetkin’i çatıda görenler durumu polis ekiplerine bildirdi. Olayın yaşandığı hastanenin bahçesine kısa süre içinde itfaiye ve polis ekipleri intikal etti.

Bunalımdaki Oktay Yetkin’in her an atlaması ihtimaline karşın itfaiye ekipleri, hastane bahçesine kurtarma yatağı yerleştirdi. 112 Acil ekibi de bahçede bekledi. Olay yerine gelen çok sayıda vatandaş, bahçedeki yeşil alanı değerlendirip, yaşananları film misali izledi.

Polisin 15 dakika boyunca süren uzun uğraşları sonucunda Oktay Yetkin, ikna olarak aşağı inmeye karar verdi.  Çatıdan aşağı inen Yetkin, ikna eden polisler yaklaşık 480 TL’lik borcunu ödeyecek durumu olmadığı için bunalıma girdiğini söyledi. Polis, olay ile ilgili soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *