» 
 

Bordo Bereliler Suriye filminin çekimlerine start verildi

İddialı bir senaryo ve zengin oyuncu kadrosu ile beyaz perdede büyük ilgi toplayacağı düşünülen "Bordo Bereliler Suriye" filminin çekimleri Osmaniye’de başladı.

Ali Ertem ile Erdoğan Yaprak’ın yapımcılığını üstlendiği filmde yönetmen koltuğunda Erhan Baytimur oturuyor. Coşkun Gündoğdu tarafından kaleme alınan senaryoda bulunan karakterleri canlandırmak için Cenk Ertan, Tolga Güleç, Arda Esen, Açelya Elmas, Feyza Çıpa, Sinan Albayrak gibi isimler yer alıyor.

Öte yandan Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Tuğba Özay, Yaşar Uzer, Burak Arslan, Erdoğan Yaprak, Ali Ertem, Oğuz Yağcı, Taner Bahadır, Turgay Atalay, Tayfun Sav, Alper Atak, Kübra Dilara Çelen, Kahraman Sivri, Kadir Turan ve Anıl Öksüm oyuncu kadrosunda dikkat çeken diğer isimler arasında.

Soluksuz izleneceği düşünülen film, Hakkari’nin Dağlıca şehit edilen askerlerin kanını yerde bırakmamak adına bölgeye indirilen ve "Dön" emri almamak için telsizlerini kapatan bordo bereli askerlerin kaçan PKK’lıları yakalamak için yaptığı operasyonla başlıyor. Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde yapılan çekimlere Belediye Başkanı Ökkeş Namlı büyük bir destek veriyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *