» 
»
 

Botoks etkili havuç yağı formülü Zahide Yetişle'de

Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zahide Yetiş'le programının 21 Kasım bugünkü bölümüne Kimyager ve Cilt Uzmanı Şems Arslan konuk oluyor. Şems Arslan, botoks etkisi yaratan havuç yağı tarifini veriyor. Öte yandan doğum çatlaklarına ne iyi gelir? Sorusunu da yanıtlıyor. İşte ayrıntılar...

Hafta içi her gün Show TV ekranlarnda birbirinden faydali bilgileri ile evlere ışık tutan program Zahide Yetiş'le de bugün 21 Kasım'da Kimyager ve Cilt Uzmanı Şems Arslan konuk oluyor. Anneannesinin sandığından çıkardığı tarifler ile tüm bayanların ve erkeklerin problemi olan yaşlanmaya karşı muhteşem bir botoks tarifi veriyor. Havucun faydaları saymakla bitmez. Havucun cilde de muhteşem etkisi olduğunu belirten Kimyager ve Cilt Uzmanı Şems Arslan, botoks etkisi yaratan, gençleştiren ve hep genç kalmaya yardımcı olan havuç yağı tarifini veriyor.

Cilde bu uygulamayı yapmadan önce bal ile temizlenen cilde bal ile masaj yapmayı unutmayın. Gelelim botoks etkili havuç yağı tarifine, bu muhteşem tarif için gerekli malzemeler, 3-4 adet havuç,Sıvı yağ, 1 tatlı kaşığı aynısefa çiçeği, karanfil, havuç ve kakule. Rendelenen havuç ile ayçiçek yağı karışımı 2 saat kadar bekletiyoruz. Ardından havuç yağının benmari usulü ie ısıtıyoruz. İki saat kadar ısınan havuç yağının içerisine diğer malzemeleri de ekliyoruz. Malzemelerin karışımından elde edilen mucizevi kürü etkili olabilmesi açısından birkaç gün beklettikten sonra sabah ve akşam olarak kullanıyoruz.

Peki, doğum çatlaklarına ne iyi gelir? Kimyager ve Cilt Uzmanı Şems Arslan doğumun ardından meydana gelen çatlaklar için öncelikle çatlakların olduğu bölgeye tuzlu lifin uygulanması gerektiğini belirtiyor. İyice keseledikten sonra üzerine mucizevi havuç yağı ile masaj yaparak, çatlakların sıkılaşmasına ve adeta botoks etkisi yapmasına neden oluyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *